top of page

Warsztaty z filmowania - o czym będą?

To już pewne. Mam zamiar zorganizować warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć lepiej filmować.


Pierwsze moje przygody z montowanie miałam w szkole średniej. Wtedy komputer miałam o parametrach dużo gorszych, niż dzisiejszy słaby smartfon. To jest już zupełnie inna epoka. Aktualnie zainwestowałam sporo w sprzęt, aby render zajmował mi dużo mniej czasu. Ale dziś nie o tym. Coraz więcej osób chce produkować własne filmy. To będą prawdopodobnie filmy na chwilę - czyli na Media Społecznościowe. Cała produkcja musi być dużo szybsza, a rezultaty dużo efektywniejsze.Dlaczego filmowanie dziś jest ważne?


Liczy się oglądalność. Dziś filmem możemy zareklamować siebie, swoje produkty i usługi. Na każdym kroku napotykamy się ze zdaniem ekspertów, że film będzie lepszym nośnikiem teraz od zdjęć. To oznacza, że coraz więcej musimy produkować filmów, ale od czego zacząć? Jak to robić dobrze i dobrej jakości?

Jakie zagadnienia poruszę na warsztatach z filmowania?

Na moich warsztatach chciałabym opowiedzieć jak zacząć dobry film, przybliżyć montaż, jak dobierać temat filmu, aby było to spójne i zgodne z tym, co chcemy powiedzieć. Dodatkową wartością tych warsztatów będzie część praktyczna. Chciałabym, aby twórca, który ukończy warsztaty znał działanie swoich narzędzi i czuł się pewnie, że poradzi sobie samodzielnie.


Kiedy spodziewać się pierwszych warsztatów?


Pierwsze warsztaty planuję zorganizować w maju 2024r.
Dla kogo będzie przeznaczony ten warsztat?


Z tych warsztatów najlepiej skorzystają osoby, które prowadzą swoją działalność, mają do zareklamowania usługi i produkty, chcę rozpowszechnić swój wizerunek, zbudować większą więź ze swoimi klientami lub startują w budowaniu swojej marki.


Jaką formułę będą miały te warsztaty?


Spotkanie planuję zorganizować w studio, abyśmy mogli na koniec wypróbować swoje nowe umiejętności. Zaczniemy od wykładu i prezentacji. Przewiduję przekąski i przerwę na lunch. Na koniec spotkania będzie część praktyczna w której uczestnicy będą mogli zadać pytania i na żywym organizmie przećwiczyć

zdobytą wiedzę.


Gdzie można się zapisać na filmowe warsztaty?


Rezerwacji będzie można dokonać poprzez wysłanie do mnie wiadomości e-mail: kontakt@elwiradobrzanska.pl lub poprzez platformę Mafelo.


Jakie są terminy najbliższych warsztatów?


Dokładne daty podam najpóźniej w pierwszym tygodniu kwietnia.

Bądźmy w kontakcie.

Elwira ;)


bottom of page