To ja, Elwira.

Fotograf, albo, jak wolisz, Fotografka.
Mieszkam w Warszawie. Tu zajmuję się fotografią rodzinną i biznesową. Tą pierwszą już od dobrych kilkunastu lat. Temat rodziny jest mi bliski. Zawsze marzyłam, by mieć dzieci. Teraz mamy z mężem trójkę!

Przygotowałam kilka słów o sobie. Moim zdaniem, im lepiej się poznamy, tym piękniejsze zdjęcia wyjdą na naszych spotkaniach. Jeśli chcesz mi zadać pytanie o cokolwiek, najczęściej jestem na tym instagramie:
  • Instagram
Elwira_Dobrzanska_pelna_klatka_sesja_wizerunkowa_mini_0037_DSC_0674.jpg
Elwira_Dobrzanska_pelna_klatka_sesja_wizerunkowa_mini_0025_DSC_0418.jpg
Elwira-Dobrzanska-pelna-klatka-sesja-wizerunkowa-mini-0035-DSC-0585.jpg
Elwira_Dobrzanska_pelna_klatka_sesja_wizerunkowa_mini_0026_DSC_0444.jpg
Prywatnie.
Człowiek orkiestra i Zosia samosia ;)

Matka Polka pełną gębą: szyję, śpiewam, tańczę, plotę wianki i gotuję. Niewyspana od co najmniej 5 lat. Wierzę, że dzieci to nasza przyszłość. Jak każda mama, rozczulam się na swój sposób nad tymi chwilami razem, większymi i mniejszymi sukcesami codzienności. Marzycielka.

Szybko się wzruszam. Na smutnych filmach płaczę jak dziecko. Czasem jestem bałaganiarą, bo wolę ten czas wykorzystać na coś dla duszy. Jednak najlepiej się czuję w minimalistycznych wnętrzach, gdzie jest miejsce na przemyślenia. Uwielbiam zwiedzać, chodzić po muzeach i obcować ze sztuką. 

Lubię owoce, a zwłaszcza zimne słodkie arbuzy

Urodziłam się w Bydgoszczy. Od tamtego czasu przeprowadzałam się 11 razy - licząc brzuch mamy.
0004.jpg
PK-40.jpg

3 POWODY, dla których powinnam
być Twoim fotografem.

1.  AUTENTYCZNOŚĆ - cenię prostotę, szczerość i naturalne piękno. Ale nie chodzi o kanony piękna. Chodzi o wewnętrzne piękno, uczucia, bezwarunkową miłość do dziecka. Nie spodziewaj się na moich sesjach ustawiania, portretów na baczność i sztywnych, sztampowych póz.


2.  EMOCJE - najbardziej lubię fotografie ukazujące prawdziwe relacje. Radość, dobra zabawa, czułe spojrzenia, uczucia, gesty. Na to poluję fotografując. To chcę podkreślić i pomagam Wam się wyluzować na tyle, żebyście mieli przyjemność ze spotkań ze mną. Mam moc - empatię. Ona pozwala mi pracować z osobami skrytymi i nieśmiałymi oraz wręcz przeciwnie, z przebojowymi.
Elwira-Dobrzanska-pelna-klatka-sesja-wizerunkowa.jpg
3. ZAUFANIE - z fotografią mam do czynienia już prawie 20 lat. Firmę fotograficzną prowadzę od 2021 roku. Za mną wiele sesji i reportaży ślubnych, sesji rodzinnych, wizerunkowych, reportaży z warsztatów, sesji i wydarzeń, a nawet sesje modowe do lookbooka. U mnie nie dostajesz tylko zdjęć! Oferuję Ci moje wieloletnie doświadczenie zawodowe i obcowania z dziećmi (mam trójkę).  Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moje wsparcie. Zamawiając u mnie albumy czy odbitki zyskasz czas i jakość.
Fotokuluary_23.03_pelna_klatka_backstage_mini_021_IMG_9411.jpg
Doświadczenie zawodowe.
Pelna-klatka-backstage-Elwira-Dobrzanska-0006-IMG_9393.JPG
Kończyłam Technikum Fototechniczne w Bydgoszczy, Edukację Artystyczną na ASP w Gdańsku i Projektowanie Form Przemysłowych na wydziale Wzornictwa w WSSiP w Łodzi. Kończyłam również kursy i szkolenia w oprogramowania, w zarządzania projektami (PRINC 2 ). Mam legitymacje potwierdzającą udział w kursie liturgicznym w Warszawie. Nieustannie się dokształcam.

Prawie 15 lat pracy w Reklamie i Marketingu tradycyjnym - BTL. Prowadziłam i zlecałam wiele kampanii reklamowych ogólnopolskich. Kilka lat byłam odpowiedzialna na projektowanie katalogów inspiracyjnych dla największej sieci sklepów DIY. 

Moje talenty według Gallupa: Maksymalista, Strateg, Wizjoner, Osiąganie, Empatia.