Jestem kobietą podążającą za swoimi marzeniami, celami i lubię mieć życie we własnych rękach. Zawsze marzyłam o rodzinie. Dziś jestem mamą trójki dzieci, a pomógł mi w tym kochający i opiekuńczy mąż, który zawsze we mnie wierzy, dopinguje moje działania i wspiera mój rozwój.
 
Matka Polka pełną gębą: szyję, śpiewam, plotę wianki i gotuję oraz, co najważniejsze, fotografuję codziennie swoje dzieci! Jak każda mama, rozczulam się na swój sposób nad tymi chwilami razem, większymi i mniejszymi sukcesami codzienności.
To wszystko czym żyję teraz zachowuję jako fotograficzne wspomnienia, które zostawię dla potomności. Zasługuje to na najlepszą oprawę!
Fotografia to dla mnie narzędzie do opowiedzenia historii ludzi, miejsc, uczuć. Gdy się z kimś spotykam uwieczniam to, co wydarzyło się w trakcie tego spotkania. Chcę to pokazać bazując na trzech moich wartościach:
 
AUTENTYCZNOŚĆ, EMOCJE, ZAUFANIE.

JA I MOJE WARTOŚCI

Fotografia_rodzinna_Elwira_Dobrzanska_ED_0016_NIK_1329.jpg
AUTENTYCZNOŚĆ
 
Fotografia naturalna, fotografia emocjonalna, fotografia lifestyle i dokumentalna - to dziedziny, w których się specjalizuję.
Gdy pracuję z dziećmi idę ich ścieżką. Podczas sesji
z maluszkiem rezerwuję więcej czasu, aby mama mogła
w trakcie swobodnie nakarmić pociechę. Sama mam troje dzieci i to doświadczenie pomaga mi w swobodnym kontakcie z dziećmi oraz sprawia, że potrafię poprowadzić sesję.
 
Kiedy realizuję reportaż ślubny staram się być jak cień. Lubię spotkania przed sesją, na nich możemy się poznać. Im więcej uda się ustalić przed sesją, tym więcej frajdy, swobody
i autentyczności na fotografiach. Obserwuję ludzi, wydarzenia i uwieczniam to, co każdy chciałby zachować na zawsze. Lubię swobodę, improwizację. Często najlepsze rzeczy dzieją się "między wierszami". 
NIK_8581.jpg
Sesja_rodzinna_ślubna_Elwira_Dobrzanska_Fotograf_024_E21_6021.jpg
Sesja_rodzinna_ślubna_Elwira_Dobrzanska_Fotograf_022_E21_6010.jpg
Sesja_rodzinna_ślubna_Elwira_Dobrzanska_Fotograf_031_E21_6043.jpg
Sesja_rodzinna_ślubna_Elwira_Dobrzanska_Fotograf_015_E21_6000.jpg
Sesja_rodzinna_ślubna_Elwira_Dobrzanska_Fotograf_039_E21_6136.jpg
EMOCJE
 
Każdy chce być kochany, mieć rodzinę i bliskich.
To stanowi mój podstawowy temat fotografii.
Zakochana para, wyczekany dzień ślubu, mama, która oczekuje dziecka, szczęśliwi, świeżo upieczeni rodzice
i w końcu rodzinka w komplecie! Chyba właśnie to w życiu jest najważniejsze i to pragniemy zachować na zawsze.
Ta pamiątka nie jest jednak wyłącznie dla nas! Ale dla naszych dzieci i ich praprawnuków! Dlatego zasługujesz na profesjonalną sesję, pokazującą ten urywek twojego życia, wspomnienie szczęśliwych chwil.
 
Niech ta pamiątka będzie godna tych emocji, pokazana esencjonalnie i w pięknej oprawie.
ZAUFANIE
 
Jestem profesjonalnym fotografem. Swoją przygodę z fotografią zaczęłam już w Technikum Fototechnicznym,
więc fotografuję już wiele lat.
 
W szkole zdobyłam swoje pierwsze doświadczenia, które zaowocowało pasją do dziś. Za mną wiele sesji i reportaży ślubnych, sesji rodzinnych, a nawet sesje modowe. Moje doświadczenie, nie tylko fotograficzne, ale również związane z organizacją, przygotowaniami do sesji i wiedzę praktyczną, chcę Ci zaoferować podczas każdego etapu współpracy. Każdy materiał, który  przekazuję na koniec jest przygotowany przeze mnie z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dalej nie ustaję w samorozwoju, więc zachęcam Cię do obserwowania mojego instagramu.
 
Zaufanie do fotografa to moim zdaniem podstawa współpracy
i pięknych fotografii, które będą twoją pamiątką na lata.
nikon z6.jpg

Zasługujesz na  
profesjonalną sesję!

Fotografia_rodzinna_Elwira_Dobrzanska_ED_0001_NIK_1287.jpg