top of page

OFERTA ŚLUBNA:
sesja narzeczeńska,
reportaż ślubny,
sesja poślubna

Dzień waszego ślubu był w waszych myślach już od dawna. To wyjątkowe chwile, które zasługują na uwiecznienie, ale to za mało. Przygotowałam dla Ciebie coś więcej, niż tylko usługę fotograficzną! 

Podczas współpracy staram się Was poznać. To bardzo ważne, bo dzięki temu możecie mnie poznać i mi zaufać. Na pierwszym spotkaniu opowiadam Wam o moich doświadczeniach, dowiaduję się czego oczekujecie. Dzięki temu wiem, na czym skupić się podczas fotografowania, a Wy jesteście spokojni i nie musicie o tym myśleć w dniu ślubu. 

Reportaż o moim wykonaniu to oddanie klimatu Waszego ślubu, Wasze emocje, zdjęcia rodzinne, ukazanie miejsca, którym to się wszystko wydarzy i wyłapywanie tego, na czym Wam zależy a czasem tego, czego nie będziecie mieli czasu zobaczyć.
Poniżej opisałam 3 pakiety, które są odpowiedzią na potrzeby tych co lubią szybko i intensywnie i dla tych, którzy lubią się delektować szczęściem.

wyczekiwany dzień

Sesja_narzeczenska_S&N_ED_mini_0103_E21_8573.jpg
Olki_slub_00388_NIK_7564.jpg
Olki_slub_00040_DSC_6656.jpg
Olki_slub_00087_NIK_6812.jpg
Sesja_rodzinna_ślubna_Elwira_Dobrzanska_Fotograf_031_E21_6043.jpg

Jak pracuję?

Po rezerwacji terminu umawiam się na spotkanie. Na nim podpiszemy umowę, którą wcześniej Wam wysyłam drogą elektroniczną. Na spotkaniu omawiamy umowę, opowiadam Wam jak pracuję, dopytuję Was o szczegóły. To czas na poznanie się, co pomoże nam w dalszych kontaktach i pomoże określić klimat zdjęć, jakie chcielibyście dostać. 

Na ok. 2-3 miesiące przed ślubem umawiamy się na sesję narzeczeńską (jeśli wybraliście tę opcję). Ja proponuję miejsce i klimat / temat / stylizację. Oczywiście wszystko dopasowuję do Waszych oczekiwań i zainteresowań. Bywa,  że takie zdjęcia przydają się do zaproszeń, lub podziękowań, dlatego warto wspólnie się zastanowić, na jakich jeszcze obszarach będziecie potrzebowali obsługi fotograficznej :)

W dniu ślubu przeważnie jestem jak cień. Nie ustawiam nikogo (chyba, że pragniecie mieć zdjęcie grupowe), poluję na emocje i ciekawe sytuacje, na czułości, zabawne sytuacje, Wasze uczucia, które później będziecie chętnie wspominać podczas oglądania albumu. 
 
Po ślubie umawiamy się na sesję poślubną plenerową. Klimat i miejsce również ustalamy wspólnie przed fotografowaniem. Lubię, kiedy sesja poślubna różni się klimatem od sesji narzeczeńskiej. Dzięki temu macie później bardziej zróżnicowaną pamiątkę. 
 
Zdjęcia oddaję w formie elektronicznej do 60 dni od daty pleneru poślubnego. Sama dokonuję selekcji i wybieram fotografie, które otrzymacie, więc nie musicie się stresować o ten etap.

Następnie, kiedy już będziecie widzieli rezultat współpracy projektuję album, który wysyłam do Waszej akceptacji. Warto się zastanowić czy będziecie potrzebowali dodatkowych pamiątek np. dla rodziców. Zwieńczeniem jest piękny album, który przywołuje wspomnienia tego wyjątkowego dnia Waszego ślubu. 
Sesja_narzeczenska_S&N_ED_mini_0059_E21_8394.jpg
sesja narzeczenska, zakochani, sesja poślubna, sesja ślubna, reportaż ślubny, cennik fotografa ślubnego, jakiego fotografa na ślub, fotograf ślubny
Dodatkowe pamiątki?

Czyli np. albumy dla rodziców, odbitki wybranych ujęć w ręcznie szytym przeze mnie opakowaniu, pudełka wspomnień, teczki wspomnień, mini albumiki, powiększenia w ramce. A może chcecie powiększenia z sesji poślubnej na ścianę? Dajcie tylko znać, a przedstawię Wam pomysły dopasowane do Waszych potrzeb.
Za co płacisz wybierając mnie?

Zdjęcia, to część oczywista, album bardzo namacalny. Zamawiając moją usługę możesz się spodziewać czegoś więcej!!! Wsparcia i mojego doświadczenia na każdym etapie naszej współpracy. Solidności i zaangażowania. Bywało, że pomagałam parze odnaleźć się przed ołtarzem podczas ceremonii :)

Moim zadaniem jest odpowiedzieć Wam na każdą fotograficzną potrzebę. Przygotować zdjęcia do dekoracji sali weselnej, wykonać zdjęcie do zaproszenia. Dajcie tylko znać! Stworzę pamiątkę szytą na miarę. Specjalnie dla Was.

Nie rzadko zabieram na sesję różne rekwizyty, jeśli są potrzebne. Czuję się świetnie jako organizator, więc jeśli Wy nie, to możecie na mnie polegać. Przygotuję pomysły na sesję, zbiorę inspiracje.

Nie zostawiam Was samych ze zdjęciami! Projektuję albumy, zamawiam odbitki np. do galerii ze zdjęciami, które będziecie chcieli pokazać gościom na weselu. Mogę też pomóc stworzyć taką galerię lub zorganizować aparat natychmiastowy np. do księgi gości.  
Reportaż Ślubny Cicha 23
Reportaż Ślubny Cicha 23
Reportaż Ślubny Cicha 23

CENNIK / OFERTA ŚLUBNA:

REPORTAŻ ŚLUBNY

PAKIET 1 DZIEŃ

    2900zł*

Pakiet obejmuje reportaż z ceremonii, mini sesję w dniu ślubu, reportaż z wesela. Tego dnia jestem do waszej dyspozycji ok 8 godzin , maksymalnie do godziny 22:00.
> minimum 300 fotografii po autorskiej obróbce przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś

REPORTAŻ ŚLUBNY

PAKIET 2 DNI

  4400zł*

Pakiet obejmuje przygotowania / błogosławieństwo, reportaż z ceremonii, mini sesję w dniu ślubu, reportaż
z wesela oraz 1 sesja plenerowa innego dnia: narzeczeńska lub plenerowa. W dniu ślubu jestem do waszej dyspozycji
12 godzin , maksymalnie do godziny 1:00.
 
> minimum 650 fotografii po autorskiej obróbce przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś
> SESJA PLENEROWA innego dnia
(narzeczeńska lub poślubna)

REPORTAŻ ŚLUBNY

PAKIET 3 DNI

  5700zł*

Pakiet obejmuje sesję narzeczeńską, przygotowania / błogosławieństwo, reportaż z ceremonii, mini sesję w dniu ślubu, reportaż z wesela oraz sesję plenerową poślubną. W dniu ślubu jestem do waszej dyspozycji
12 godzin , maksymalnie do godziny 1:00.
 
> minimum 850 fotografii po autorskiej obróbce przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś
> SESJA NARZECZEŃSKA I POŚLUBNA 

* Cena uwzględnia doświadczenie, umiejętności i oko profesjonalnego fotografa, wsparcie i podpowiedzi podczas przygotowania do sesji, praktyczne porady  i doradztwo jeśli chodzi o pamiątkę, czas pracy zarówno na sesji jak i przy obróbce, projektowaniu albumów, zamawianiu odbitek, dojazd do 40 km od Warszawy, podatek i koszty firmowe, obsługa na każdym etapie współpracy, archiwizacja plików (galeria internetowa 3 miesiące, kopia na dysku 1 rok) oraz drobne rekwizyty na sesję narzeczeńską lub poślubną.

SESJA

NARZECZEŃSKA,

POŚLUBNA

LUB DLA PAR (poza pakietem) 

900zł 

Pakiet obejmuje sesję plenerową, bez zamawiania reportażu. Sesja trwa do 2 godzin.
 
> 20 fotografii po autorskiej obróbce
przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś
Sesja_narzeczenska_JiA_ED_mini_0234_NIK_3946.jpg
Sesja_dla par_NiK_ED_mini_0013_NIK_2027.jpg
Sesja_narzeczenska_S&N_ED_mini_0125_E21_9276.jpg
bottom of page