OFERTA ŚLUBNA:
sesja narzeczeńska,
reportaż ślubny,
sesja poślubna

Dzień waszego ślubu był w waszych myślach już od dawna. To wyjątkowe chwile, które zasługują na uwiecznienie, ale to za mało. Przygotowałam dla Ciebie coś więcej, niż tylko usługę fotograficzną! 
Podczas współpracy staram się Was poznać. To bardzo ważne, bo dzięki temu możecie mnie poznać i mi zaufać. Na pierwszym spotkaniu opowiadam Wam o moich doświadczeniach, dowiaduję się czego oczekujecie. Dzięki temu wiem, na czym skupić się podczas fotografowania, a Wy jesteście spokojni i nie musicie o tym myśleć w dniu ślubu. 
Reportaż o moim wykonaniu to oddanie klimatu Waszego ślubu, Wasze emocje, zdjęcia rodzinne, ukazanie miejsca, którym to się wszystko wydarzy i wyłapywanie tego, czego Wy nie będziecie mieli czasu zobaczyć.
Poniżej opisałam 3 pakiety, które są odpowiedzią na potrzeby tych co lubią szybko i intensywnie i dla tych, którzy lubią się delektować szczęściem.

wyczekiwany dzień

Sesja_narzeczenska_S&N_ED_mini_0103_E21_8573.jpg
Olki_slub_00388_NIK_7564.jpg
Olki_slub_00040_DSC_6656.jpg
Olki_slub_00087_NIK_6812.jpg
Sesja_rodzinna_ślubna_Elwira_Dobrzanska_Fotograf_031_E21_6043.jpg

Jak pracuję?

Po rezerwacji terminu umawiam się na spotkanie. Na nim podpiszemy umowę, którą wcześniej Wam wysyłam drogą elektroniczną. Na spotkaniu omawiamy umowę, opowiadam Wam jak pracuję, dopytuję Was o szczegóły. To czas na poznanie się, co pomoże nam w dalszych kontaktach i pomoże określić klimat zdjęć, jakie chcielibyście dostać. 
Na ok. 2-3 miesiące przed ślubem umawiamy się na sesję narzeczeńską (jeśli wybraliście tę opcję). Ja proponuję miejsce i klimat / temat / stylizację. Oczywiście wszystko staram się dopasować do Waszych oczekiwań i zainteresowań. 
W dniu ślubu staram się być jak cień. Nie ustawiam nikogo, poluję na emocje i ciekawe sytuacje, które później będziecie chętnie wspominać podczas oglądania albumu. 
Po ślubie umawiamy się na sesję poślubną plenerową. Klimat i miejsce również ustalamy wspólnie przed fotografowaniem. Lubię, kiedy sesja poślubna różni się klimatem do sesji narzeczeńskiej. Dzięki temu macie później bardziej zróżnicowaną pamiątkę. 
 
Zdjęcia staram się oddawać w formie elektronicznej do 30 dni od daty pleneru poślubnego.  Następnie, kiedy już będziecie widzieli rezultat współpracy projektuję album, który wysyłam do Waszej akceptacji. Zwieńczeniem jest Piękny album, który przywołuje wspomnienia tego wyjątkowego dnia Waszego ślubu. 
Sesja_narzeczenska_S&N_ED_mini_0059_E21_8394.jpg
sesja narzeczenska, zakochani, sesja poślubna, sesja ślubna, reportaż ślubny, cennik fotografa ślubnego, jakiego fotografa na ślub, fotograf ślubny

CENNIK / OFERTA ŚLUBNA:

REPORTAŻ ŚLUBNY

PAKIET 1 DZIEŃ

+ALBUM     3700zł*

Pakiet obejmuje reportaż z ceremonii, mini sesję w dniu ślubu, reportaż z wesela. Tego dnia jestem do waszej dyspozycji ok 8 godzin , maksymalnie do godziny 22:00.
> minimum 300 fotografii po autorskiej obróbce przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś
> ALBUM 20 x 20 cm, 10 rozkładówek  
(typu foto-książka z personalizacją o wartości 250 zł)

REPORTAŻ ŚLUBNY

PAKIET 2 DNI

+ALBUM  5200zł*

Pakiet obejmuje przygotowania / błogosławieństwo, reportaż z ceremonii, mini sesję w dniu ślubu, reportaż
z wesela oraz 1 sesja plenerowa innego dnia: narzeczeńska lub plenerowa. W dniu ślubu jestem do waszej dyspozycji
12 godzin , maksymalnie do godziny 1:00.
 
> minimum 550 fotografii po autorskiej obróbce przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś
> ALBUM 20 x 20 cm, 20 rozkładówek  
(typu foto-książka z personalizacją o wartości 300 zł)
> SESJA PLENEROWA innego dnia
(narzeczeńska lub poślubna)

REPORTAŻ ŚLUBNY

PAKIET 3 DNI

+ALBUM  6500zł*

Pakiet obejmuje sesję narzeczeńską, przygotowania / błogosławieństwo, reportaż z ceremonii, mini sesję w dniu ślubu, reportaż z wesela oraz sesję plenerową poślubną. W dniu ślubu jestem do waszej dyspozycji
12 godzin , maksymalnie do godziny 1:00.
 
> minimum 650 fotografii po autorskiej obróbce przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś
> ALBUM 20 x 20 cm, 20 rozkładówek  
(typu foto-książka z personalizacją o wartości 300 zł)
> SESJA NARZECZEŃSKA I POŚLUBNA 

* Cena uwzględnia doświadczenie, umiejętności i oko profesjonalnego fotografa, wsparcie i podpowiedzi podczas przygotowania do sesji, czas pracy zarówno na sesji jak i przy obróbce, projektowaniu pamiątek, zamawianiu odbitek, wywołanie odbitek, dojazd do 40 km od Warszawy, podatek i koszty firmowe, obsługa na każdym etapie współpracy, archiwizacja plików oraz wianek lub drobne rekwizyty w pakietach z albumem.

SESJA

NARZECZEŃSKA,

POŚLUBNA

LUB DLA PAR

900zł*

Pakiet obejmuje sesję plenerową, bez zamawiania reportażu. Sesja trwa do 2 godzin.
 
> 36 fotografii po autorskiej obróbce
przekazane drogą elektroniczną
> prywatna galeria internetowa, którą możesz się dzielić z bliskimi, ściągać zdjęcia lub wspominać sesję gdziekolwiek jesteś
> odbitki 15 x 23 cm 36 ujęć
+ autorska, ręcznie robiona obwoluta w prezencie
Sesja_narzeczenska_JiA_ED_mini_0234_NIK_3946.jpg
Sesja_dla par_NiK_ED_mini_0013_NIK_2027.jpg
Sesja_narzeczenska_S&N_ED_mini_0125_E21_9276.jpg