• Instagram Pełna Klatka Backstage
stories FOTOkuluary new-01.jpg
fotokuluary_BACKSTAGE_pk_014_E22_0598.jpg

Miej wpływ

2.

Odpowiedziami wpłyniesz na jakość kolejnych spotkań i tematykę #fotokuluarów. Twój głos jest dla mnie bardzo ważny, bo organizuję te spotkania dla Ciebie!

Wypełnij ankietę.

1.

Pytań jest sporo, ale starałam się, aby dużo było z odpowiedziami do wyboru. Część jest nieobowiązkowa (te bez  "*" )

Wygraj

3.

Spośród osób, które wypełnią ankietę wybiorę 2, które będą mogły w nagrodę wybrać dowolną usługę z mojej biznesowej oferty. Wspólnie dopasujemy ją do Twoich potrzeb ;)

Jak wyglądały #FOTOKULUARY?

Pelna-klatka-31-03-fotokuluary-backstage-0002-NIK_4555.jpg
Fotokuluary_23.03_pelna_klatka_backstage_mini_007_IMG_9339.jpg
NIK_5194.jpg

REGULAMIN mikro KONKURSU

 

Organizatorem konkursu jest Elwira Dobrzańska, prowadząca działalność gospodarczą o nazwie Pełna Klatka Elwira Dobrzańska, NIP 9532513294, Ul. Wieluńska 18/25, 01-240 Warszawa.

1.  Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział wypełnij ANKIETĘ (klikając w poniższy przycisk lub słowo "Ankieta" obok).

 

Ankieta zawiera pytania o Twoje doświadczenie fotograficzne, preferencje itp. Niektóre pytania są obowiązkowe, niektóre nie. Starałam się umieścić jak najwięcej pytań do wyboru, aby nie zabrała Ci zbyt wiele czasu. Pamiętaj, aby wypełnić pole z imieniem i adresem do kontaktu. Ankietę możesz wypełnić do 31.08.2022r. 

2.  Nagroda.

Nagrodą jest dowolna, wybrana przez Ciebie, usługa biznesowa z mojej oferty. Może to być sesja wizerunkowa, film, backstage lub konsultacja - wszystko zależy czego aktualnie potrzebujesz. Wybraną ofertę wpisz w ankiecie. Odebranie/realizacja nagrody nastąpi w ustalonym indywidualnie terminie przez wygranego i organizatora konkursu, jednak nie później niż 30.06.2023r. Jeśli Wygrany nie wykaże inicjatywy umówienia się na odebranie nagrody, to po 30.06.2023r. przepada ona.

 

3.  Wyłonienie zwycięzcy.

Nagrodzę 2 osoby, spośród tych, które wypełniły ankiety z największym zaangażowaniem. Wyniki ogłoszę 5.09.2022 r. 

4. Dane osobowe.

  1. Osoba zgłaszająca się do konkursu musi wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych (imię, adres mailowy) w celu organizacji konkursu i wykonania usługi (nagrody). Administratorem danych będę ja, Elwira Dobrzańska. W każdej chwili możesz zażądać informacji, gdzie są dane i zażądać ich poprawienia lub usunięcia. Usunięcie wiąże się z zaprzestaniem usługi. Jednocześnie zgłaszający wyraża zgodę na upublicznienie imienia w celu ogłoszenia wyników konkursu.

  2. Informacja o przetwarzaniu Waszych danych znajduje się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie: https://www.elwiradobrzanska.pl/politykaprywatnosci   

  3. Podany podczas rezerwacji adres e-mail będzie automatycznie włączony do listy osób, które otrzymają powiadomienia w formie newslettera. Będą to wiadomości związane z organizacją konkursu. W każdej chwili uczestnik może zrezygnować z tej subskrypcji wysyłając wiadomość na adres: kontakt@elwiradobrzanska.pl 

  4. Dane podane w ankiecie będą zbierane wyłącznie w celach statystycznych i posłużą do precyzyjnego dopasowania oferty do potrzeb.